Albaniax - albaniax.de - AlbaniaX.de

Latest News:

Levizja Vetevendosje - Serbia nuk kalon në Merdarë 15 Jan 2012 | 07:20 am

Shikoni video klipin te ingjizuar nga protestat e sotshme ne 14.01.2012 persepari! Si mund ta  beje policija ket ne nje proteste Paqesore te levizjes Vetevendosje? Edhe jam i sigurt, qe kjo sesht e v...

Lajme Shqip 19 Jul 2011 | 06:56 am

Lajme Termi është shumica e mesazhit dhe është përdorur gjithashtu për të rregullisht të transmetuar në radio dhe televizion. Shpesh ata janë të vendosur së bashku nën një seksion të veçantë në gazeta...

Kjo, qajo, ajo, ata.. - NR 1 14 Jul 2011 | 11:15 pm

Mendimi im ne disa lajme dhe thema te Shqiptareve Titulli lajmit 1# Tirana, hiqen vota nga kutitë Haha.. U vodhen vota, u gjeten te tjere.. prap u hoqen. Do ishte ma DREJT heren tjeter, me i bo vota...

Jericho - Kanga Jone 6 May 2011 | 11:55 am

Nuk ka 2 ore, e qiti grupi Kosovar kengen te re me video klip online qe e keni ketu. Klipi esht teper i mire, pershtaten shum me tekstin e kenges, dhe e jep nje fare emotione bashk me melodin, dhe fot...

Lyrical Son Mp3 9 Jan 2011 | 06:40 pm

Lyrical Son Video Seriozisht, Lyrical Son esht njej prej kengaret qe i degjoj me shum momentalisht. I ka kenget shum te mir, dhe nuk ben shaka me kenga ka**. Fillojm drejt me kengen ME TE MIRE!! Oha...

Tingulli 3nt - Ma i madhi n'ven ALBUM 2011 15 Dec 2010 | 11:38 am

Tingulli 3nt sapo e ka publikuar Albumin e tij me te ri "Ma i madhi n'ven". Kenget ne Album jan keto: INTRO.mp3 Ma i madhi n`ven (HIP-HOP ) Ma i madhi n`ven (Rock) 1 Splif mas koncertit Asnihe.....

Stupcat 2011 - Shiko Thuprat video 11 Dec 2010 | 10:18 am

Shiko Stupcat 2011 Thuprat Opppaaa, nuk ka 7 minuta dhe Vedat Bajrami e ka postuar ket video klipin ne Facebook, qe do jet pjese e "Gezuar me Stupcat 2011". Qualiteti i klipit esht shum bukur dhe ne...

Almeida Abazi - Albanian Beauty 1 Dec 2010 | 07:01 am

Miss Globe 2008 per Shqiperin, Almeida Abazi, shikoni sa e bukur esht. Por perse del vetem ne televizoret te turkis? E ka gjithashtu edhe nje Film te shkurt, ne gjuhen e turkut, mund te shikoni ne You...

Bloga Shqiptarve - Albanian Blogger 30 Nov 2010 | 03:45 am

Ketu ju offroj disa linka shqiptarve qe kan nje Blog, dhe e perdorin rregulisht per lajme te reja, apo vetem kuriozitet. http://www.peshkupauje.com - Ky esht kryesisht Blogu me i mire Shqiptarve, dhe...

Humor Shqip 2010 - Intervista me plaket 5 Nov 2010 | 02:35 am

Humor Shqip 2010 - Intervista me plaket Votoni cili plak esht ma qesherak ne anen e djath! Nr 1 = Plaku i Kosoves qe folen Gjermanisht si nish :D Lyric: ( Anton Anotn viel tut mit leid, zwei millio...

Related Keywords:

mp3 shqip, muzik shqip, muzik shqip mp3, keng shqip 2010, mp3 shqip 2011, muzik shqip 2011, muzik mp3, mp3 sqhip, telivizione shqiptare, shkarko muzik shqip mp 3

Recently parsed news:

Recent searches: