Albmark - albmark.com

General Information:

Latest News:

Kerkoj apartament 1+1 per studente te vitit te ri akademik 2013-2014 (Tirane) 27 Aug 2013 | 09:43 pm

Kerkoj apartament me qera 1+1 per studente te vitit te ri akademik 2013-2014. Vendodhja te jete patjeter afer fakultetit te SHkencave te Natyre (Matematikes) ose prane stacionit

truall ne shitje 26 Aug 2013 | 08:37 pm

trualli ndodhet ne priske buze rruges se dajtit disponojme 7 dylym toke

Monolokal ose shtepi me qera 26 Aug 2013 | 03:10 pm

Kerkoj monolokal ose shtepi me qera nga muaji shtator, per periudhe te gjate ne Tirane, zona afer qendres, te jete i kompletuar, cmimi 150, maksimumi 180 000 leke. Me kontaktoni,

apartament per shitje 26 Aug 2013 | 01:36 am

shitet appartament banimi 3+1 me ballkon lagja 22 Tetori tek pallati i kultures cell069 54 64 824

Apartament ne shitje ne Shkoder 25 Aug 2013 | 02:11 pm

Siperfaqja: 70 m2 1 Sallon,1 kuzhine,2 dhoma gjumit,1 banjo,hyrje dhe ballkon Apartamenti ndodhet ne katin e trete,shitet sebashku me te gjitha mobiljet, apartamenti eshte me

truall ndertimi na shitje 25 Aug 2013 | 03:45 am

toka eshte 600m2 25 metra larg uji i detit e vtmia toke qe ka ngelur ne ate zone (fileto) e-mail per kontakt empus_21@hotmail.com numer telefoni 00306945426744 ose 0030698683

Shitet shtepi 23 Aug 2013 | 08:59 pm

Ne rrugen Siri-Kodra - Tirane, shitet shtepi private +truall me sip 411 m2. Cmimi: (i diskutueshem) Per me shume: 0665525340 E-mail: Fotisx@hotmail.com

Manaxher/e Marketingu-Tirane. 23 Aug 2013 | 03:15 pm

[b]Europe Agency[/b] ne bashkepunim me nje nga kompanite me Prestigjoze ne Shqiperi ne fushen e ndertimit, prezanton vendin vakant te punes si me poshte: Titulli: Manaxher/e Mar

Recepsioniste ( F ) Kuwait 23 Aug 2013 | 03:12 pm

Are You Looking for a CHALLENGING CAREER OPPORTUNITY ABROAD? Europe Agency would like to invite you to apply for Restaurant Guest Relation Officer (Restaurant Receptionist) for

Set karroca Mothercare Movix 3 ne 1 22 Aug 2013 | 10:44 pm

Set karroca Mothercare Movix. Tani me ndenjese makinave per femijesh të përfshira! Karroce dhe Kosh me Strehe Dielli, Mbulese per shi, Mbulese termike per dimer. Një karrocë fëmijë

Recently parsed news:

Recent searches: