Blog - klizaci.blog.mk - Клизачи

Latest News:

ГОЛЕМА ПРЕСЕЛБА НА КЛИЗАЧИТЕ 24 Feb 2012 | 03:32 am

Поради икс причини, клизачи се пресели малку посеверно. Линкот на новиот клизачи е: http://www.klizaci.bloger.hr/ Повелете

Невидлив клизачи: Филипо Инзаги од Екваторска Гвинеа 26 Jan 2012 | 12:11 pm

Невидлив клизачи…Еве уште еден во низата шкарт Инзагија, не дека оригиналниот Инзаги не беше шкарт… Екваторска Гвинеа води против Сенегал и Еканга пробува да задржи време…тоа го прави со стил кликнет...

Харе Кришна Kлизачи со две…без фаул…на својот голман 18 Jan 2012 | 02:07 pm

Харе Кришна КЛИЗАЧИ на годината Сите го критикуваа бициклистот Фој кога го исклучи Компани за стартот со две нозе врз воздухот покрај Нани…доказ дека правилата не се почитуваат насекаде исто е тоа шт...

Маалски курназ потег во Премиер лигата 17 Jan 2012 | 12:27 pm

КЛИЗАЧИ на месецот Ова е популарен маалски курназ потег кога си во физички посилната екипа. Не толку физички колку тепачки и послабите несмеат да промрчат зашто си се осмелил на овој потег. Во случај...

Martin Keown … интервенција со глава 12 Jan 2012 | 01:10 pm

Мартин Кион, член на легендарно грдата, ако не и најгрдата одбрана која модерниот фудбал ја памети, заедно со Тони Адамс, Ли Диксон и Најџер Винтербурн како линија пред Дејвид Симан, беше еден од игра...

Од Кувајтската нафта дури и се лета… 12 Jan 2012 | 12:50 pm

لاعب نادي الكويت الحاجي محمد ضد نادي الساحل …и со право коментаторите викаат لاعب نادي الكويت الحاجي محمد ضد نادي الساحل По ова видео може да се заклучи дека кошаркарите во Кувајт место Исостар или н...

Карма ти е заебана работа 6 Jan 2012 | 04:18 am

Колку и да се трудат власите неможат да го искоренат насилството на трибините на спортските натпревари. Еве доказ како еден невин човек скоро и да загубеше глава од столче на еден фудбалски натпревар....

Соопштение од Family Aerodrom по повод селективното извршување на правилата во кошаркарското првенство 15 Nov 2011 | 05:51 am

Изјавата на Владимир Макревски објавена на 17.10.2011, ден откако Мзт Скопје доби казна да се доигра натпреварот против Лирија следниот ден без публика и наредниот натревар дома без публика: Натпрева...

Роберто Манчини – рејвер 2 Nov 2011 | 10:09 pm

По голот постигнат во последните секунди од натреварот против Виљареал и по остварената прва победа на Манчестер Шити во ЛШ, Манчини се потсети како беше во младите денови на рејв журките кликнете ту...

Плаво бел, до смрт ќе бидам плаво бел 20 Oct 2011 | 11:22 pm

Family Aerodrom – Барселона на навивачката сцена…од ден на ден се поставуваат се повисоки стандарди кои дали и нашите деца ќе дочекаат да видат дека се постигнати од некои други навивачки групи. Цели...

Related Keywords:

alexa mk, kronos - free wordpress theme nulled, cheap custom jerseys, roll forming machine by big teams, review of aquatic toxicity estrogenix responses, photo poclain bull vinv traks, он нет мк, kangurek hip-hop, "rafael quinn" and, mystery poems gothic mind

Recently parsed news:

Recent searches: