Cegrani - cegrani.ch - Cegrani.Ch

Latest News:

Rihanna e ‘ndyrë’ në albumin e ri 13 Nov 2011 | 04:58 am

Rihanna do ta lansojë më 21 nëntor albumin “Talk That Talk” dhe tashmë Telegrafi u ka hedhur një sy këngëve të albumit të ri të femrës më seksi në botë. Në shumicën e këngëve vërejmë pjesë tekstuale ...

Ardian Bujupi vazhdon rivalitetin me Pietro Lombardin 13 Nov 2011 | 04:56 am

Këngëtari shqiptar, Ardian Bujupi i cili disa ditë më parë ka lansuar videoklipin e tij ‘This is my time’, po ndeshet përsëri me fituesin e spektaklit muzikor “Deutschland sucht den Superstar”, Pietro...

Kim ka qarë ditë të tëra për porno-videon 13 Nov 2011 | 04:54 am

Nëna e Kim Kardashian, Kris Jenner ka zbuluar në librin e saj autobiografik se ajo së bashku me vajzën bukuroshe kanë qarë me ditë të tëra për lansimin e videos pornografike. Ishte kjo një video porn...

Lojërat me magnet paraqesin rrezik të madh për fëmijët dhe për adoleshentët 13 Nov 2011 | 04:48 am

Kujdes nga magnetet. Kështu thotë Komisioni për Sigurinë e Produkteve të Konsumatorëve në SHBA, të cilët paralajmëruan se lojërat e fëmijëve me magnet që ngjiten në tavolinë paraqesin kërcënim serioz ...

Binjaket festojnë ditëlindjen e 11 me datën 11.11.11 13 Nov 2011 | 04:46 am

Binjaket Betsy dhe Katie Overman nga Madisoni në Wisconsin të SHBA-ve janë të lindura në një diferencë kohore prej 17 minutash para 11 vitesh, më saktë më 11 nëntor 2000. Vajzat sivjet festojnë ditëli...

Fushata “seksuale” e Putinit (Video) 13 Nov 2011 | 04:44 am

Zgjedhjet e ardhshme parlamentare Rusisë janë më 4 dhjetor. Popullariteti i partisë Rusia e Bashkuar, e kryeministrit Vladimir Putin, ka shënuar rënie nga 60 në 51 për qind. Ndërkohë, partia e tij sap...

Hollywoodi pëlqen veshjet ‘Gucci’ 13 Nov 2011 | 04:40 am

Këtë vit, ndoshta për shkak të koleksioneve, por ndoshta edhe për shkak të kremtimit ditëlindjen e nëntëdhjetë e shtëpisë modës, shumë yje të Hollywood-it u shfaqen me rroba të dizajnuara nga Gucci. ...

Uji i nxehtë, sapunët, shkaktarë të tharjes së lëkurës 13 Nov 2011 | 04:38 am

Në shtëpi duhet shmangur qëndrimin të gjatë nën ujë të nxehtë. Uji i nxehtë është shkaktar i tharjes së lëkurës. Poashtu, shmanguni sa më shumë sapunëve me parfum dhe me përmbajtje kimike. Uji i vakë...

Poezi Dashurie 13 Nov 2011 | 04:27 am

Vetem une e di. Thojn se dielli me i bukur se gjithnje eshte kur syrin mbi maje malesh qet.Te tjeret fjalet e mira  per te i thone ne qastin kur ai del nga rete. Ca thone kur ne kurora pyjesh eshte ...

Nora në kërkim të një ylli 13 Nov 2011 | 04:18 am

Ëndrra e çdo artisti aktualisht në Hollywood është pikërisht vendosja e një ylli me emrin e tyre në bulevardin e famës, çka konfirmon edhe arritjen e tyre. Ndoshta kjo ka qenë edhe arsyeja që këngëta...

Recently parsed news:

Recent searches: