Celesi - celesi.info

General Information:

Latest News:

objekt biznesi 10 Aug 2012 | 10:41 pm

objekt banimi,kati i pare,pamje ne rruge kryesore(kryqezimi i 21 dhjetorit)i pa rregulluar,i pershtatshem per cfaredo lloj aktiviteti,mundesi per reklame,sip 56 m2

Apartamenti 1+1 Kodra e Diellit 10 Aug 2012 | 10:08 pm

Apartamenti eshte ne nje nder lagjet me te reja te Tiranes “Kodra e Diellit “ me nje siperfaqe 70 m2, ka nje dhome dite, nje dhome gjumi, nje ballkon i cili shtrihet ne te dy dhomat dhe nje tualet.Kat...

Ndarje qeraje 10 Aug 2012 | 10:07 pm

Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje ne nje apartament 1+1,perballe drejtorise se higjenes prane liceut artistik. Qeraja ne total eshte 200 mije leke te vjetra. Vendi eshte i lire ne dt 15 gusht. Kont...

Apartament i mobiluar ne Rr.Dervish Hima 10 Aug 2012 | 09:57 pm

Apartament spacioz me 2 dhoma gjumi nje dhome dite, 2 banjo (1 me vaske dhe 1 me dush), sallon, kuzhine dhe 1ballkon. Apartament eshte i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje ndertese 8 ...

TIRANE STACIONI TRENIT JAP ME QERA APARTAMENT HOTEL 1+1 OSE 2+1 300 EURO/MUAJ PER 1-3 MUAJ 3-5 VETE 10 Aug 2012 | 09:02 pm

Zona/Rruga : Stacioni trenit, rruga Karl Gega Jap me qera afatshkurter ose afatmesme nje apartament 1+1 ose 2+1+aneks+ballkon 65 ose 85 m2 plotesisht te rinovuar, te pajisur dhe mobiluar sipas standar...

TIRANE STACIONI TRENIT JAP ME QERA APARTAMENT HOTEL 1+1 OSE 2+1 15 EURO/NATA/PERSONI 1-2 JAVE 3-5 VETE 10 Aug 2012 | 08:58 pm

Zona/Rruga : Stacioni trenit, rruga Karl Gega Jap me qera afatshkurter ose afatmesme nje apartament 1+1 ose 2+1+aneks+ballkon 65 ose 85 m2 plotesisht te rinovuar, te pajisur dhe mobiluar sipas standar...

JAP ME QERA 10 Aug 2012 | 07:33 pm

JAP ME QERA NJE GAZONIERE TE MOBILUAR.VETEM PER CIFTE.CMIMI 12000 LEKE NE MUAJ.ADRESA MBAS GODINES 23 QYTETI STUDENTI AFER PALLATIT 11 KATESH .NR TELEFONI 0682244092

Mercedes Benz 190 10 Aug 2012 | 07:31 pm

BENZ 190,KAMJO MANUALE, NAFTE, NGJYRA E BARDHE, GJENDJA XHENERIKE DHE MOTORRIKE SHUME E MIRE, ME TAKSA TE PAGUARA . CMIMI I DISKUTUESHEM PER ME SHUM INFO NR KONTAKTI 0672583853

Shitet Motociklete Honda 250 kubik 10 Aug 2012 | 07:08 pm

Shitet Motociklete Honda 250 kubik, ne gjendje te persosur, me 4 kohe, 2 pistona, ngjyre blu, me disqe alumini. Viti i prodhimit 1984,me 50.000 kilometra. Me targa dhe dokumenta te rregullta te paguar...

SHITET BIZNES I GARANTUAR TIRANE 10 Aug 2012 | 07:05 pm

Shitet Aktivitet i garantuar me klientele te rregullt me 20 kompjutera me parametra shume te mire,kufje,tastiera, mouse, kamera,karrike,tavolina,2 servera nje per manaxhimin e klienteve dhe nje per lo...

Recently parsed news:

Recent searches: