Crnobelo - crnobelo.com.mk

General Information:

Latest News:

Вака ужива Џесика Алба во последните денови од летото (фото) 27 Aug 2013 | 04:19 pm

Џесика Алба ужива во времето кое го поминува како сите останати мајки кои се помалку познати. Секој слободен момент го користи за да се посвети на воспитувањето на...

Злобна снаа vs. Совршен зет 27 Aug 2013 | 03:55 pm

Понекогаш содржината е иста, но приказната може да биде сосема поинаква. Ако и вие сте сведок на голем број приказни за злобните снаи и совршените зетови, задолжително...

Направи сам: Саксии од стари чадори 27 Aug 2013 | 03:04 pm

Уште една идеја за разубавување на вашата градина. Ако сте љубител на шаренилото во дворот, сега е идеално време да испробате нешто ново...

Тајни меилови, фотографии и пораки кои го раздрмаа Холивуд 27 Aug 2013 | 02:38 pm

Никогаш не испраќајте меил, фотографија или било какви пораки со провокативна содржина, без разлика за кого се наменети! Тоа е лекцијата која со тешки маки ја...

Зорбинг - ново искуство за адреналинските зависници 27 Aug 2013 | 12:42 pm

Оваа нова екстремна рекреација ќе им удри во глава на сите кои сакаат да пробаат нешто ново и необично. Безбојниот пластичен балон е единственото помагало кој го прави...

Исполнета желба: Парализирана невеста сама дојде до олтарот (видео) 27 Aug 2013 | 12:25 pm

Постојат многу работи на кои невестите се радуваат на денот на својата свадба. Од совршена венчаница, фотографирање, среќни гости, убава музика...

Стив Џобс: Сонувај на големо, но започни од малите нешта 27 Aug 2013 | 12:22 pm

Понекогаш животот те удира со цигла во главата, но немој да ја изгубиш вербата. Уверен сум дека единственото нешто што ме водеше низ животот беше тоа што го сакав...

Необично пријателство - врапче и дете 27 Aug 2013 | 12:15 pm

Вадим Велигуров (12) од Русија, на својот летен распуст стекнал животен пријател. Тој го спасил малото врапче и го пуштил да одлета слободно, но тоа решило да остане...

Модерни машки фризури за оваа есен 27 Aug 2013 | 11:51 am

Ако до сега не се осмеливте да промените нешто во вашиот изглед, оваа есен е одличен период за мала промена. Трендовите не се премногу драстични и екстравагантни...

Есенската колекција на Мајкл Корс '13 (фото) 27 Aug 2013 | 11:47 am

Естонскиот модел Кармен Педару е дел од новата есенска кампања на американскиот дизајнер Мајкл Кор. Богата колекција чанти, накит, парчиња со животински принтови...

Recently parsed news:

Recent searches: