Fiksohu - fiksohu.com - Fiksohu.com

Latest News:

Olympus Has Fallen 4 Aug 2013 | 05:26 pm

Gjatë një sulmi terrorist në shtëpinë e bardhë truproja  Mike Banning e gjen veten të bllokuar dhe në pamundësi për të shpëtuar Presidentin e SHBA-së. Duke përdorur njohuritë e tij, Mike punon me sigu...

Dead Man Down 3 Aug 2013 | 05:24 pm

Ne qytetin e New York, dora e djathte e nje bosi te nje mafie joshet nga nje femer e cila kerkon hakmarrjen. [wp-like-locker] [/wp-like-locker]

12 Rounds: Reloaded 2 Aug 2013 | 09:52 pm

Randi Orton ben pjese tek nje grup i shpetimit te shpejte. Ai futet ne lojen e nje maniaku dhe do te kete gruan ne rrezik jete nese nuk e gjen ne kohe fajtorin dhe ti jape fund lojes se tij. [wp-like...

Crush 4 Jul 2013 | 11:54 pm

Nje atlet i nje shkolle te mesme do te marre nje kthese fatale kundrejt nje admiruese te tij. [wp-like-locker] [/wp-like-locker]

After Earth 2 Jul 2013 | 06:54 pm

Nje perplasje len Kitai Reixh dhe te atin e tij,Saifer ne toke nje mije vjet pasi njerezit u arratisen nga toka.Me Saiferin te plagosur Kitai duhet te bej nje udhetim te madh per te dhene sinjal qe ti...

Parker 2013 1 Jul 2013 | 11:57 pm

Jennifer Lopez dhe Jason Statham. Një hajdut me një kod unik të etikës profesionale tradhetohet nga bandae tij dhe largohet si i vdekur. Duke u bazuar këtij kodi që përket për mos tëlënduar njërëz të...

Hit and Run 2013 26 Mar 2013 | 05:05 pm

Ish shofer i larguar Charlie Bronson rrezikon identitetin dhe deshmitaret e tij ne menyre qe ai te marre dhe te ndihmoje te dashuren e tij ne Los Angeles. Ato gjejne veten te ndjekur ne rrugen qe po u...

Phase 7 25 Mar 2013 | 05:05 pm

Brenda një ndërtese apartamentesh karantinuar një njeri duhet të mbrojë gruan e tij shtatzënë nga fqinjët e tij. [wp-like-locker] [/wp-like-locker]

Playing for Keeps 24 Mar 2013 | 05:05 pm

Nje ish yll i sportit ku ka rene ne kohe te veshtira perpiqet ta rikuperoj veten perseri ai behet trainer i ekipit ku luante djali i tij.Perpjekjet e tij per tu bere nje i rritur takohen me sfida nga ...

Badrinath 23 Mar 2013 | 05:28 pm

Badrinath (Allu Arjun) është i ujdisur nga Guru Bhishma Narayan ( Prakash Raj) për tëmbrojtur tempullin Badrinath, ku Maha Vishnu është perëndi kryesore. Në atë tempullecën Alaka Nanda (Tamannah), i c...

Related Keywords:

shiko filma, fiksohu, fiksohu.com, shkarko filma, fiksohu faster, shkarko filma shqip 2011, shkarko transformers 3, game of thrones who is celeesi, game of thrones who is celesi

Recently parsed news:

Recent searches: