Filmosfera - filmosfera.pl

General Information:

Latest News:

Bliskie spotkanie z Gwiazdą: Michael Bay 27 Aug 2013 | 06:35 pm

Michael Bay to jedno z najważniejszych nazwisk w Hollywood. Jest producentem i reżyserem filmowym, którego filmy odbijają się szerokim echem wśród fanów, jak i w branży. Jego nazwisko kojarzy się prze...

Tom Hardy w "Locke" 27 Aug 2013 | 05:40 pm

W sieci zadebiutował pierwszy, aczkolwiek dość krótki klip z nadchodzącego filmu "Locke". W roli głównej, a zarazem tytułowej zobaczymy Toma Hardy'ego.

Woodley i Green jako córka i matka 27 Aug 2013 | 05:31 pm

"White Bird In A Blizzard" to najnowszy thriller w reżyserii Gregga Araki, w którym w rolach głównych zobaczymy Shailene Woodley i Eva Green. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z produkcji.

Pierwsze spojrzenie na "Tracks" 27 Aug 2013 | 05:25 pm

Prezentujemy pierwszy klip oraz zdjęcia z dramatu "Tracks" w reżyserii Johna Currana. W roli głównej występuje Mia Wasikowska.

Plakaty: "Thor: Mroczny Świat", "Bad Grandpa", "Kill Your Darlings" 27 Aug 2013 | 05:17 pm

W sieci pojawiły się nowe plakaty promujące nadchodzące produkcje. Tym razem są to dwa plakaty prezentujące głównych bohaterów "Thora: Mrocznego Świata", pierwszy plakat "Kill your darlings" oraz spin...

Jessica Alba będzie ścigać Hailee Steinfeld 27 Aug 2013 | 02:52 pm

Jessica Alba dołączy do Hailee Steinfeld i Samuela L. Jacksona na planie "Barely Lethal". Reżyserią tego filmu akcji zajmie się Kyle Newman.

Ruszą prace nad sequelem "Spawna" 27 Aug 2013 | 02:29 pm

Nowa adaptacja komiksu "Spawn" ma szanse pojawić się w kinach w 2014 roku. Twórca komiksu Todd McFarlane zapowiedział, że prace nad filmem ruszą prawdopodobnie na początku następnego roku.

Ostatnia szansa na zgarnięcie nagrody w Loterii Cinema City 27 Aug 2013 | 01:41 pm

Czy wziąłeś już udział w wakacyjnej Loterii Cinema City? Jeśli nie, to właśnie teraz masz ostatnią szansę na zdobycie fantastycznych nagród! Nie pozwól, by ominęła Cię okazja na wygraną!

Matt Damon powróci jako Bourne? 27 Aug 2013 | 01:02 pm

Universal Pictures rozpoczęło negocjacje z Mattem Damonem i Paulem Greengrassem w sprawie nowego filmu o Jasonie Bournie. Damon już dawno zapowiedział, że na pewno nie powróci do roli Bourne'a.

Ben Affleck robi miejsce na Batmana 26 Aug 2013 | 05:05 pm

Najgłośnieszy w ostatnim czasie człowiek w Hollywood czyli Ben Affleck porzucił aż trzy zaplanowane projekty. Wszystko oczywiście z powodu udziału w sequelu „Człowieka ze stali” w którym wcieli się w ...

Related Keywords:

Valeria Solarino, "bartosz warwas", fany i aleksander, nowości kinowe, skarb narodów 3, tehilla blad, igor pietrenko, carlo rambaldi, obsada thora, sebastian urzendowsky

Recently parsed news:

Recent searches: