Gejowo - gejowo.pl - gejowo.pl - aktualności

Latest News:

Stany Zjednoczone: lekarka w Kalifornii zdiagnozowała u pacjenta geja "przewlekłą chorobę homoseksualną" 27 Aug 2013 | 03:00 am

Lekarka w Kalifornii podczas rutynowych badań zdiagnozowała u homoseksualnego mężczyzny "przewlekłe zachowanie homoseksualne", utrzymując, że homoseksualizm jest dalej uznawany za chorobę.

USA: Pentagon ma udzielić nowych przywilejów homoseksualnym małżonkom członków armii 27 Aug 2013 | 03:00 am

Raporty sugerują, że Pentagon przygotowuje się, aby udzielić przywilejów takich jak opieka zdrowotna oraz zakwaterowanie małżonkom homoseksualnych członków amerykańskiej armii.

Gwiazda reality show "The Real World" i aktywista AIDS Sean Sasser nie żyje 26 Aug 2013 | 03:00 am

W 1994 roku na ekranie MTV podczas reality show "The Real World" aktywista do spraw AIDS Sean Sasser wziął ślub z Pedro Zamorą, gwiazdą programu.

George Takei popiera petycję o przeniesienie Igrzysk do Kanady 25 Aug 2013 | 03:00 am

Gwiazda Star Treka oraz aktywista LGBT George Takei poparł petycję o przeniesienie Zimowych Igrzysk Olimpijskich z Rosji do Vancouver, gospodarza Igrzysk w 2010 roku, ze względu na nowe homofobiczne p...

Armenia: Organy władzy wycofują propozycję zakazu dyskusji na temat związków jednopłciowych 25 Aug 2013 | 03:00 am

Armeńska policja zaproponowała w zeszłym tygodniu wprowadzenie zakazu dyskusji na temat związków jednopłciowych, jednak zaledwie kilka dni po przedstawieniu propozycji władze państwowe wycofały ją ze ...

Jednopłciowa ceremonia zaręczynowa zakłócona przez atak 24 Aug 2013 | 03:00 am

Ceremonia zaręczynowa obywatela Wielkiej Brytanii odbywająca się na Haiti została zakłócona przez homofobiczny atak. Atakujący obrzucili narzeczonych koktajlami Mołotowa i kamieniami.

Włochy: czternastolatek popełnia samobójstwo jako skutek przemocy o tle homofobicznym 24 Aug 2013 | 03:00 am

Czternastoletni mieszkaniec Rzymu popełnił samobójstwo, ze względu na agresywne reakcje dotyczące jego orientacji seksualnej i brak akceptacji w rodzinie.

Rozwody par jednopłciowych bywają kosztowne 23 Aug 2013 | 03:00 am

Kiedy Jason Dottley i jego mąż zdecydowali się na rozwód nie sądzili, że będzie to skomplikowane, bo nie mieli o co się kłócić. Żaden z nich nie pomyślał nawet o tym, żeby zatrudnić prawnika. Jednak o...

Walia: Mężczyzna trafia do szpitala na skutek wycieku chemicznego w gejowskiej saunie 23 Aug 2013 | 03:00 am

Manager popularnej gejowskiej sauny w Newport, Wally Moore, trafił do szpitala na skutek zatrucia spowodowanego wyciekiem niebezpiecznej substancji chemicznej.

Turcja: Homoseksualni muzułmanie rozdarci między religią a seksualnością 22 Aug 2013 | 03:00 am

"Kiedy  byłem mały powiedziano mi, że homoseksualiści trafią do piekła" - mówi Ertugrul, muzułmanin walczący o prawa osób homoseksualnych w kraju, w którym homoseksualizm dalej jest tematem tabu.

Recently parsed news:

Recent searches: