Kajak - kajak.org.pl - kajak.org.pl

Latest News:

M24KC czyli Malmo 24h Kayak Challenge 3 Jun 2013 | 07:12 pm

M24KC polega na przepłynięciu w ciągu 24h jak najdłuższego dystansu po stojącej wodzie kanału miejskiego w Malmo (Szwecja). W miniony weekend odbyła się czwarta edycja tego maratonu.

Z wysoką wodą nie ma żartów 1 Jun 2013 | 02:00 am

Media donoszą o pięcioletnim chłopcu, który dryfował 2 kilometry Małą Panwią po wywrotce kajaka w rejonie Staniszczy Małych.

Mistrzostwa Polski we Freestyle przeniesione! 23 May 2013 | 05:52 pm

Jak informują organizatorzy, MP we Freestyle'u Kajakowym zostały przeniesione na jeszcze dokładnie nie znany termin we wrześniu.

Nowy przewodnk 23 May 2013 | 02:12 am

SZLAKI WODNE WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

Brawo Bartek! 12 May 2013 | 03:06 am

Bartosz Czauderna zajął 2 miejsce w Freestyle'owych zawodach o Puchar Europy rozgrywanych w ten weekend w Plattling.

Sukces na Gauji 5 May 2013 | 04:30 am

Według nieoficjalnych wiadomości Piotr Rosada zajął drugie, a Kazik Rabiński trzecie miejsce w ekstremalnym, wyścigu Gauja XXL.

Kajakowa Masa Krytyczna - Święto Wisły 2013 3 May 2013 | 09:30 pm

12 maja na nabrzeżu Wisły na Płycie Desantu przy ulicy Solec w Warszawie rozpocznie się „ŚWIĘTO WISŁY”, w którym udział bierze nasz Klub Kajakowy WAKK „Habazie”.

XXX - lecie AMP Kamienna 2013 25 Apr 2013 | 03:11 pm

Tym razem na XXX Mistrzostwach w Kajakarstwie Górskim "AMP Kamienna" reprezentacja WAKK Habazie była bardzo liczna – i wciąż się gubię, kto i kiedy przyjechał, ale po kolei: Część z nas przyjechała pr...

Wszystko płynie! 12 Apr 2013 | 01:14 pm

Ocieplenie tuż przed weekendem zapowiada ciekawe warunki na górskich rzekach Sudetów. Oby wody wystarczyło do zawodów AMP Kamienna!

Kamienna przeniesiona!!! 1 Apr 2013 | 03:45 pm

1 kwietnia 2013 Ze względu na niepomyślną prognozę pogody organizatorzy AMP Kamienna zdecydowali się przenieść zawody na 1 maja.