Komunikacja - komunikacja.krakow.pl

General Information:

Latest News:

Droższe bilety komunikacji miejskiej już niedługo 21 Mar 2012 | 04:19 am

KRAKÓW. Od połowy kwietnia krakowianie zapłacą więcej za niektóre bilety komunikacji miejskiej. Podrożeją m.in. bilety jednoprzejazdowe i godzinne. Bez zmian pozostaje oferta biletów okresowych.

Nowe oznaczenia na autobusach i tramwajach MPK 21 Mar 2012 | 04:17 am

KRAKÓW. Od kilku dni po Krakowie krążą autobusy i tramwaje oklejone informacją, że wewnątrz znajduje się automat biletowy. Pojawiły się też nowe ułatwienia dla pasażerów niepełnosprawnych.

Podatkowa pętla w Górce Narodowej. Kto kogo przekona? 21 Mar 2012 | 04:16 am

KRAKÓW. - Będę walczył, by zdobyć jak najwięcej płatników podatku. Ludzie poczują wtedy, co to znaczy - zapowiada szef dzielnicy IV. - Jeśli usłyszymy konkretne obietnice, pomożemy - zapowiadają bunto...

Szybciej pociągiem z Krakowa do Katowic 21 Mar 2012 | 04:14 am

KRAKÓW. Zbliża się rozpoczęcie kolejnego etapu prac na linii kolejowej łączącej Kraków z Katowicami. Po modernizacji czas przejazdu pociągu między stolicami Małopolski i Śląska skróci się o 45 minut.

Taksówkarze bronią się przed reformą ministra Gowina 21 Mar 2012 | 04:12 am

KRAKÓW. - Zniesienie egzaminu z topografii miasta otworzy ludziom przypadkowym drogę do zawodu - twierdzą korporacje taksówkarskie i obiecują wprowadzenie wewnętrznych egzaminów. Nie wspominają, że op...

Ruczaj po nowemu. Budowa torowiska idzie dalej 21 Mar 2012 | 03:57 am

KRAKÓW. W związku z budową linii tramwajowej na Ruczaj, od soboty mieszkańców tej części miasta czekają spore zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Dworzec autobusowy wciąż odstrasza 19 Mar 2012 | 03:35 am

KRAKÓW. Regularnie korzystam z usług RDA w Krakowie. Przez 5 lat cotygodniowych podróży nie udało mi się zakupić biletu bez stania w kolejce - pisze w liście Czytelniczka.

Wstrzymali ruch na zakopiance 19 Mar 2012 | 03:33 am

MAŁOPOLSKA. "Zakopianka zabijanka", "Przejście na tamten świat" - z takimi hasłami na czarno-białych tabliczkach mieszkańcy gminy Mogilany zatrzymali ruch na zakopiance.

Są korki, bo zmienili światła 18 Mar 2012 | 12:32 am

KRAKÓW. Zamiast wydłużania lewoskrętu, wystarczy powrót do ustawień sygnalizatorów, jakie były w tym miejscu jeszcze mniej więcej miesiąc temu - przekonuje w liście do redakcji pan Grzegorz Gawron, ko...

Mieszkańcy grożą, że podatki zapłacą w innych miastach 17 Mar 2012 | 07:21 pm

KRAKÓW. W chwili gdy miasto rusza z akcją zachęcającą do płacenia podatków w Krakowie, mieszkańcy Górki Narodowej łączą się na Facebooku i rozpoczynają akcję protestacyjną: "Nie płać PIT-u na rzecz Kr...

Recently parsed news:

Recent searches: