Motogpsports - motogpsports.cz - MotoGPSport.cz

Latest News:

Tři skvělé závody, jeden velký vítěz 27 Aug 2013 | 03:32 am

V té moravské vodě musí něco být! Tři nedělní brněnské závody a všechny oslnily svou originalitou. A co víc, stupně vítězů překvapily namíchanou směsí zkušeností, věku a národností.

MotoGP v Brně: Ohlasy z pódia 27 Aug 2013 | 01:28 am

Marc Márquez ve Velké ceně České republiky prodloužil svou vítěznou sérii, úspěch stáje Repsol Honda podtrhl druhým místem Dani Pedrosa, třetí Jorge Lorenzo s tovární yamahou v závodě dlouho vedl.

Abraham dokončil domácí závod na 19. pozici 25 Aug 2013 | 11:16 pm

I přes silné bolesti dokázal Karel Abraham dokončit závod bwin Grand Prix České republiky na Masarykově okruhu.

Každý chvilku tahá pilku… 25 Aug 2013 | 11:09 pm

Již tradičně nejsledovanější Velká cena Česká republiky je pro sezonu 2013 minulostí.

Montáže Brož RT – nevzdáme se! 25 Aug 2013 | 11:00 pm

Montáže Brož RT dnes na Automotodromu v Brně absolvoval premiéru v závodě Moto2, přestože s výsledkem není nikdo v týmu spokojen, je slyšet jednotný hlas – nevzdáme se!

Moto3: Z napínavého závodu odjíždí vítězně Luis Salom 25 Aug 2013 | 06:26 pm

Do vedení se v posledním kole dostal Luis Salom a jako první projel cílem. Druhý skončil Maverick Viňales a třetí příčka nakonec patří Folgerovi.

Moto2: Po dramatickém boji vítězí Mika Kallio 25 Aug 2013 | 03:12 pm

Po dramatických soubojích se z vítězství nakonec raduje Fin Mika Kallio. Na druhou příčku vystoupal Takaaki Nakagami. Pódium doplnil Thomas Lüthi.

Moto3: Po ranním warm upu je na první pozici Alex Rins 25 Aug 2013 | 01:24 pm

Warm up uzavřel nejlepším časem Španěl Alex Rins. Druhou pozici vybojoval Němec Jonas Folger. Na třetí pozici je Rinsův krajan - Maverick Viňales.

MotoGP: Ve warm upu se dostal do vedení Dani Pedrosa 25 Aug 2013 | 12:56 pm

Nejrychlejší kolo ve warm upu zajel Dani Pedrosa. Druhé místo obsadil jeho týmový kolega Marc Márquez. Nejúspěšnější trojici uzavřel Valentino Rossi.

Moto2: Nedělní warm up patřil Rabatovi 25 Aug 2013 | 12:27 pm

Jako první si svůj warm up odjeli jezdci třídy Moto2. Nejrychlejším z nich byl Esteve Rabat. Za ním se seřadili Sandro Cortese a Nicolas Terol.