Podatek - podatek.org.uk - Podatki w UK

Latest News:

Masowe kontrole podatkowe w Polsce 3 Nov 2010 | 10:03 pm

Kupiłeś mieszkanie bez kredytu? Skarbówka sprawdzi, skąd miałeś pieniądze. Sprawdzani są często ci, którzy pracowali za granicą i po powrocie zainwestowali pieniądze

Podatek po przyjeździe do UK 20 Jul 2010 | 12:00 am

Jeśli przybyłeś do UK w celu podjęcia pracy lub zamieszkania na terenie tego kraju, obowiązek uiszczenia podatku dochodowego zależeć będzie od tego, na jak długo zamierzasz tu pozostać.

Podatek przy wyjeździe z UK 19 Jul 2010 | 11:00 pm

Jeśli zdecydujesz się opuścić Wielką Brytanię, a tym samym utracisz status rezydenta, w dalszym ciągu może obowiązywać Cię brytyjski podatek dochodowy w przypadku dochodów uzyskiwanych w UK.

Podatek od towarów przywiezionych z krajów UE 19 Jul 2010 | 10:00 pm

Przybywając do Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej (UE), możesz przywieźć ze sobą nieograniczoną ilość większości produktów, pod warunkiem, że są one przeznaczone na własny użytek.

Podatek od towarów przywiezionych spoza UE 19 Jul 2010 | 09:00 pm

Przybywając do Wielkiej Brytanii spoza Unii Europejskiej (UE), możesz przywieźć ze sobą określoną ilość produktów na własny użytek, bez konieczności uiszczenia dodatkowego podatku/cła.

Podatek od zarobków zagranicznych 19 Jul 2010 | 08:30 pm

Jeśli wykonujesz pracę dla zagranicznego pracodawcy lub pracujesz za granicą dla pracodawcy brytyjskiego, wysokość podatku, który będziesz musiał zapłacić, zależy od tego, w jakim kraju znajduje się s...

Podatek od dochodów zagranicznych 19 Jul 2010 | 08:00 pm

Jeśli mieszkasz na stałe w Wielkiej Brytanii, będziesz musiał zapłacić tam także podatek od dochodów uzyskanych za granicą.

Głosuję! 25 May 2010 | 09:06 am

  Zagłosuję na Jarosława Kaczyńskiego, ponieważ popieram Polskę. Być może zechcę kiedyś do Polski wrócić. Ale tylko do takiej, gdzie nie ma złodziejstwa, korupcji i układów. Do Polski bez nienawiści i...

O nas 24 May 2010 | 09:21 am

Opracowania zostały sporządzone na podstawie (i za zgodą) dwóch brytyjskich portali internetowych o direct.gov.uk.oraz hmrc.gov.uk.

Zgłaszanie zmian, które mogą wpłynąć na twój podatek 24 Apr 2010 | 11:33 am

Wszelkie zmiany dotyczące Twoich dochodów mogą wpłynąć na wysokość Twojego podatku. Dlatego też jest ważne, aby informować Tax Office bezzwłocznie o tego typu zmianach.

Related Keywords:

podatek, progi podatkowe, self assessment poradnik, podatki w anglii, podatek uk, podatki w uk, podatek od dochodów uk, kody podatkowe angliaa, koby podatkowe uk, self employer obliczanie podatku

Recently parsed news:

Recent searches: