Psikologji - psikologji.net - psikologji.net

Latest News:

Çrregullimi i panikut 24 Aug 2013 | 09:04 pm

Pershendetje anushi, Po risjell nje shkrim timin te hershem. Mendoj se nese nuk e keni lexuar, mund ta lexoni me ngadale per te kuptuar çelesin e problemit tuaj. Natyrisht qe duhet vullnet dhe kurajo...

Vuaj nga Fobia Sociale. 24 Aug 2013 | 08:43 pm

Pershendetje, Natyrisht qe problemet psikologjike jane komplekse dhe delikate. Ato prekin te gjitha grupmoshat pa perjashtim e behen pengese ne funksionimin e jetes ne menyre normale, ne nderveprimin...

LEVIZUR: Vuaj nga Fobia Sociale. 24 Aug 2013 | 08:25 pm

Kjo teme eshte levizur ne Rubriken Psikoterapi dhe Këshillim. [liNKU I TEMES]

Çrregullimi i panikut 23 Aug 2013 | 01:07 pm

?/

Çrregullimi i panikut 23 Aug 2013 | 01:06 pm

si ndihet nje djale kur nje shoqe e tij i thot se eshte e dashuruar me te 16 Aug 2013 | 05:00 pm

Nese vajza eshte e dashuruar vertet do te thote qe te dy kane kaluar nje kohe te mjaftueshme bashke aq sa vajza ta kuptoje se eshte personi i duhur per te!Nese djali e vlereson vajzen vetem ne aspekti...

Vuaj nga Fobia Sociale. 15 Aug 2013 | 11:33 pm

Pershendetje te gjitheve. Une jam nje anetar i ri i ketij forumi dhe shpresoj qe, pjesemarrja ime ne kete forum te jete nje eksperience e bukur dhe e dobishme ne te njejten kohe, Ne fakt ,meqense une...

Çrregullimi i panikut 6 Aug 2013 | 02:04 am

Si fillim te falenderoj per prgj, kjo gjendje me krijohej sa her hipja ne autobuz ,nga njerzit era me behej si gjendje te fiketi me pas fillova ta kem si fobi autobuzin ,,merrja uje me vete me dukej s...

Çrregullimi i panikut 2 Aug 2013 | 02:47 pm

Cituar nga: anushi ne Korrik 30, 2013, 03:36:59 PD Une doja te flisja per problemin tim qe po me shqeteson qe nga dhjetori.Kam ndryshuar shume,kam frike te dal ,,te eci se mendoj se do me bie te fike...

Çrregullimi i panikut 2 Aug 2013 | 02:01 am

 ju lutem 1 prgj  : :

Related Keywords:

thenie filozofike, thenie per jeten, thenie te bukura per shoqerine, disomnite, numri i kinema agimi, rrobë banjo, seksi ne tirane, ankthi dhe frika, mrekullia e shekullit, historia e vertet e kesulkuqes

Recently parsed news:

Recent searches: