Thashethe - thashethe.me - Thashetheme

Latest News:

Grushton gabimisht 20 Aug 2013 | 07:20 pm

Nuk është e pa zakonshme që të famshmit e bezdisur nga paparacit, ti godasin ata, por kjo nuk ndodhi pikërisht edhe me Robert Pattison. I rethuar me fotograf, ish ‘vampiri’ është dukur shumë në dispo...

Lohan pranon varësinë nga alkooli 20 Aug 2013 | 05:05 pm

Lindsay Lohan është hapur në një intervistë për programin e Oprah Winfrey duke pranuar varësinë e saj ndaj alkoolit e medikamenteve dhe gjithashtu ka pranuar se ka konsumuar edhe kokainë. Aktorja e c...

Rozana Radi jetë të re në Romë, ja oferta që e tundoi 20 Aug 2013 | 03:01 pm

Ajo ka qenë gjithnjë mes dy alternativash, mes dy zjarresh, mes dy dashurish, atë për teatrin dhe për muzikën. Tani, me sa duket, do ketë dhe një alternativë të tretë për të shqyrtuar, e cila me sa tr...

Rrëmbehet dhe rrihet brutalisht këngëtari i “The Calling” 20 Aug 2013 | 01:04 pm

Këngëtari i grupit “The Calling”, Alex Band, u rrëmbye dhe u rrah gjatë fundjavës në Michigan, SHBA. Sipas mediave amerikane, 32-vjeçari ishte duke shëtitur në katër të mëngjesit, ditën e dielë, kur ...

Aurela Gaçe zgjuar në çdo kohë, ditën plazh e natën koncerte 20 Aug 2013 | 01:00 pm

Ajo shquhet për energjinë e saj të veçantë, saqë mund t’ia dalë të jetë në formë edhe pa fjetur aq sa duhet. Këngëtarja Aurela Gaçe po kalon një verë shumë të vrullshme, me një axhendë të pasur koncer...

Rike Roci: Pushimet pa të dashurin dhe rikthimi në ekran si moderatore 6 Aug 2013 | 12:28 pm

Një modele që na prezanton linjat e saj të plota, ndryshe nga stereotipi që jemi mësuar për to, “kockë e lëkurë”.  Rike Roci, vajza më seksi e “Big Brother 6”, është fotografuar me bikini në plazhin e...

Genta Ismajli ka harruar të bëjë seks! 5 Aug 2013 | 09:28 pm

Këngëtarja edhe pse me prurje të rralla në muzikë ende mbetet si një nga femrat më të pëlqyera për publikun shqiptar. Genta, në një intervista 60 sekonda për emisionin “Prive” në Klan Kosova ka zbulua...

Soni Malaj: Jeta mes Tiranës dhe Romës 5 Aug 2013 | 07:26 pm

Thotë se me lindjen e vajzës, Annës, është bërë më e kujde-sshme në përzgjedhjen e koncerteve, siç pohon nga ana tjetër, se njerëzit për të cilën mendon menjëherë pas mbrëmjeve ‘live’, janë e bija dhe...

Rita Ora e Justin Bieber, bashkë për jetë nate 5 Aug 2013 | 05:25 pm

Superylli kanadez Justin Bieber, është parë duke u argëtuar me këngëtaren shqiptare Rita Ora, në një prej clubeve të natës në New York. Justin, i cili kishte performuar të martën në “Prudential Cente...

Nora Istrefi ‘zhvishet’ në Dubai 22 Jul 2013 | 02:32 pm

Këngëtarja Nora Istrefi ka zgjedhur që pushimet e këtij viti t’i kalojë në Dubai. Megjithëse në një intervistë të para pak javëve në “Bluetooth” ajo tha se e ka të vështirë të gjejë kohë për relaks kë...

Recently parsed news:

Recent searches: