Tvpaket - forum.tvpaket.com.mk - Форум ТВ Пакет

Latest News:

Реални шоуа, странски емисии • Re: Farma 27 Aug 2013 | 09:00 pm

Шоу како X Factor во никој случај не би се емитувал на ТВ со рејтинзи како на Алфа 3-5% дневна гледаност. По default продуцентите во моментов најверојатно сакале да го продадат само на Сител за да оси...

Теленовела инфо • Re: Балкан: Новости за теленовелите кои доаѓаат 27 Aug 2013 | 08:54 pm

Од 10 Септември на DOMA TV во Хрватска започнува Amores Verdaderos(Prave ljubavi) во 17:40ч. Статистика: Испратено од Televisa S.A Mexico City — Вто Aвг 27, 2013 5:54 pm

Анкети и анализи • Re: Што ќе гледате сезоната 2013/'14? 27 Aug 2013 | 08:38 pm

How I met your mother Once upon a time Once upon a time in wonderland Melissa & Joey овие 4 секако и редовно настрана од нив Hot in Cleveland The big bang theory Можеби ќе надокнадам со Grey's anato...

Реални шоуа, странски емисии • Re: The X Factor 27 Aug 2013 | 08:18 pm

Seve tražila previše da bi bila u žiriju http://0.mk/fd515 Seve odbila X faktor, u žiriju će biti Jelena Rozga http://0.mk/012d9 Статистика: Испратено од M@RKO — Вто Aвг 27, 2013 5:18 pm

Литература и Театар • Re: Што читате во моментов? 27 Aug 2013 | 07:38 pm

Шепнувачот, Донато Каризи Ова е книга која ја прочитав пред некој две години и од тогаш до денес немам подобра книга прочитано. А ти Боби ја немаше читано претходно? Во сеќавање ми е како да сме збор...

Литература и Театар • Re: Што читате во моментов? 27 Aug 2013 | 07:29 pm

Еве листа што прочитав летово (од мај кога завршив со семестарот до сега) и оценка: Шепнувачот, Донато Каризи (5) 1Q84 (Прв, втор дел), Харуки Мураками (5) Спутник љубов, Харуки Мураками (5) Скриена ...

Прајм тајм серии од други мрежи • Re: Utopia, Channel 4|2013- 27 Aug 2013 | 02:09 pm

Звучи како роман на Ден Браун. Статистика: Испратено од LucasScott — Вто Aвг 27, 2013 11:09 am

Анкети и анализи • Re: Што ќе гледате сезоната 2013/'14? 27 Aug 2013 | 01:58 pm

Многу нови квалитетни серии почнав летово, така да во 2014 голем дел од нив се враќат, но нема да ги набројувам тие, еве ќе напишам за периодот септември-декември 2013 comebacks. Modern Family 5 Scan...

Прајм тајм серии од други мрежи • Utopia, Channel 4|2013- 27 Aug 2013 | 01:34 pm

Утопија Број на сезони: 2 (засега) Број на епизоди: 6 „Утопија“ е британска заговор трилер серија која дебитираше на Канал 4 на 15 јануари 2013. Во април минатата година беше најавено снимањето на о...

Теленовели од други земји • Tajne, Fremantle Media, RTL|2013- 27 Aug 2013 | 01:25 pm

„Тајни“ - новата хрватска серија од оваа есен на РТЛ. Статистика: Испратено од DarkShadow — Вто Aвг 27, 2013 10:25 am

Recently parsed news:

Recent searches: