Zona-shqip - zona-shqip.net - World wide News Paper

Latest News:

Marselini tregon për veten: “Jam në fazë divorci dhe pres të martohem me nënën e fëmijës tim” 25 Feb 2013 | 05:31 pm

   Marselini, Anaidi, Elena dhe Blendi shkojnë afër pishinës dhe fillojnë të tregojnë histori nga jeta e tyre. Marselini tregon për familjen e tij dhe veten. Ai thotë se jeton me prindërit dhe vëllanë...

Françeska Jace “shet” puthjet me euro ? 25 Feb 2013 | 05:04 pm

  Tashmë mediat e kanë bërë me dije ndarjen e tyre, pas një lidhjeje gjatë muajve të programit dhe vetëm pak javëve pasi ai mbaroi. Por në intervista, ata asnjëherë nuk kanë dhënë arsye konkrete se pë...

Nëna i fatorinos së vrarë: “Dua vetëm të di cilat kanë qenë fjalët e fundit që ka thënë im bir “ 25 Feb 2013 | 02:55 pm

“Dua vetëm të di cilat kanë qenë fjalët e fundit që ka thënë im bir para se të vdiste”. Kështu është shprehur për një gazetë nëna e Julian Çunit, i cili u vra para tre muajsh në një furgon të linjës T...

Greqi, tre shqiptarë tentojnë të arratisen nga burgu me helikopter 25 Feb 2013 | 02:27 pm

Ashtu si në skenat e filmave të Hollywood-it, një i dënuar me burgim të përjetshëm ka tentuar të arratiset nga burgu. Ngjarja ka ndodhur në Greqi dhe kjo nuk është hera e parë kur të burgosurit tentoj...

Thashetheme për banorët 25 Feb 2013 | 02:20 pm

Marseli, Elena dhe Eldora flasin për banorët e shtëpisë. Fillimisht ato e nisin me Altinën. Mesa duket ajo ka lënë përshtypje jo të mirë tek Marseli dhe Elena, me sjelljen e saj. Madje këto dy banorë ...

Konfliktet e para 25 Feb 2013 | 01:06 pm

Big Brother ka startuar dhe ka hyre ne diten e tij te pare nderkohe qe pritej qe banoret te tregoheshin miqesore me njeri tjetrin ato kane nxjerre “kthetrat”.Ka pasur konflikte nga me te ndryshmet dhe...

Seks me qenin në mes të rrugës, arrestohet vajza 25 Feb 2013 | 12:53 am

Çfarë nuk po dëgjojmë kohëve të fundit, por ja që ndodhin. Kara Vandereyk u arrestua nga policia në kushtet e flagrancës, pasi ishte duke bërë sek s në mes të rrugës me qenin e saj tip pit bull. Efekt...

Aksidenti i Tiranës që u kthye në tragjedi për familjen e të riut (FOTO) 25 Feb 2013 | 12:05 am

Megjithëse shkaktojnë viktima, mediat nuk u japin hapësirën e duhur një aksidenti, veçse kur është i përmasave të mëdha e me shumë viktima. Dhe kjo ndodh për shkak se konsiderohet që është vetëm një a...

Atentat në Tiranë, qëllohet me armë zjarri zyrtari i policisë 24 Feb 2013 | 11:51 pm

Tiranë-Një atentat ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e bllokut “Vasil Shanto” në Tiranë ku është qëlluar me armë zjarri Dritan Lame, ish shef i Komisariatit nr 6 të Policisë së Tiranës,burime pol...

Nis aventura e “B.B 6”. Ja personazhet dhe sekretet 24 Feb 2013 | 04:33 pm

  Në shtëpi aktualisht ndodhen 16 konkurrentë, secili prej tyre me një sekret ose mision të veçantë dhe qëllimi i secilit gjatë qëndrimit në shtëpi është që ta ruajë sekretin e tij sa më gjatë. Po cil...

Recently parsed news:

Recent searches: