Com - newsy.di.com.pl - Dziennik Internautów - internet w życiu i biznesie

Latest News:

Nokia Sirius, Surface 2 - czas na nowe tablety z Windowsem RT? 27 Aug 2013 | 06:06 pm

Surface od Microsoftu rozczarował i winą za to obarcza się system Windows RT. Mimo to Nokia planuje stworzenie tabletu z tym systemem, wzorowanego na telefonach Lumia. Microsoft też nie musi się podda...

Zapraszamy na Demo Day Entrepreneuria Start-Up Academy 27 Aug 2013 | 06:06 pm

Planujesz zamienić swój pomysł na biznes? Uczestnicy Entrepreneuria Start-Up Academy już to zrobili! Przyjdź na DEMO DAY 3.09.2013 roku o godzinie 18:00 do Reaktora i zapytaj ich o to.

Zbiórkę pieniędzy da się zgłosić elektronicznie. Rząd przyjął projekt ustawy 27 Aug 2013 | 04:54 pm

Zbieranie pieniędzy do puszek na ulicy nie będzie wymagało pozwolenia, wystarczy zgłoszenie zbiórki przez internet. Rząd przyjął projekt nowej ustawy określającej nowe zasady zbiórek publicznych.

Snowden w sekrecie wyniósł informacje z NSA. Skoro on mógł, inni też mogli 27 Aug 2013 | 03:23 pm

Nadzorujemy pracowników mających dostęp do tajnych danych - powtarzają władze USA, ale jak to się stało, że Edward Snowden ominął ten nadzór? Najwyraźniej w NSA są ludzie, którzy mogą niezauważenie wy...

Już co piąty internauta blokuje reklamy, a zainteresowanie AdBlockiem rośnie 27 Aug 2013 | 01:33 pm

Niemal 23% internautów blokuje reklamy, a co miesiąc odsetek blokujących może się zwiększać o 3% - wynika z badań PageFair. Nie jest to zatem marginalne zjawisko.

Facebook: współdzielone albumy, czyli zdjęcia z imprez w jednym miejscu 27 Aug 2013 | 11:36 am

Facebook umożliwi zakładanie albumów, do których zdjęcia będą mogły dodawać różne osoby. Użytkowników może to ucieszyć, ale zasmuci to startupy, które miały tę funkcję wcześniej.

Sokołów S.A pozwał kulinarnego blogera. Za krytykę? Nie. Za komercyjność 26 Aug 2013 | 06:45 pm

Kulinarny wideobloger opublikował na YouTube testy tatara i parówek firmy Sokołów. Filmy zostały usunięte, jest pozew. Sokołów mimo wszystko twierdzi, że nie chodzi o zwalczanie krytyki.

MSW: PESEL był zaniedbywany od lat i trudno! Nic więcej nie powiemy! 26 Aug 2013 | 05:18 pm

Zaniedbania dotyczące systemu PESEL były wieloletnie, a działania naprawcze podjęto dopiero w 2012 roku - tyle ujawniło Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, które niemal tydzień głowiło się nad pytaniami ...

Steve Ballmer - przegląd memów, filmów, cytatów... 26 Aug 2013 | 04:17 pm

Steve Ballmer często był przedmiotem internetowych żartów, w pewnym sensie stał się internetowym memem. Nie każdy biznesmen ma tak wyrazistą osobowość.

Student rozgłasza, skąd wziąć darmowe podręczniki. Piractwo czy wolność słowa? 26 Aug 2013 | 01:35 pm

Podręczniki są drogie i trudno dostępne, a uczelnie napędzają ich sprzedaż. Pewien student postanowił z tym walczyć, rozdając ulotki z kodami QR umożliwiającymi pobranie podręczników za darmo. To pira...

Related Keywords:

google, pekao24, ipko, poczta wp, wp poczta, interia poczta, youtube, Facebook, narodowy spis powszechny

Recently parsed news:

Recent searches: